Bydlení

Vackov: Ideální místo k bydlení na Praze 3

Zvažujete koupi bytu v Praze, ale nemůžete se rozhodnout pro tu správnou lokalitu? Co takhle Vackov? Kde leží, jaké nabízí možnosti k bydlení a proč se do něj stěhuje stále více lidí?

Minimalistické páčkové vypínače v retro stylu jsou opět v módě

Všimli jste si, že v posledních letech je trendy propojovat moderní a retro prvky?

Lepené vinylové podlahy Conceptline se hodí do bytu i komerčních prostor

Hledáte podlahu, která bude odolná, vhodná do celého interiéru, bude možné ji položit na podlahové vytápění a ještě bude velice příjemná na došlap? Pak zvolte lepenou vinylovou podlahu Conceptline.

Jak vybrat vhodný ohřívač vody

Výběrem vhodného typu ohřívače vody si ušetříte starosti. Ohřívač vody budete totiž používat řadu let a vhodná varianta vám uspoří i náklady. Víte, na co se zákazníci nejčastěji ptají?

Vybíráme kvalitní stůl z masivu

Ať už rekonstruujete Váš starý byt, nebo třeba stavíte úplně nový dům, zajisté už navrhuje, jak budou Vaše pokoje vypadat a s láskou vybíráte nábytek. Pro celkový vzhled je samozřejmě velmi důležitý každý detail, ale některé prvky domácnosti jsou výraznější a je na ně kladen ještě větší důraz.

Interiér s tmavou vinylovou podlahou? A proč ne!

Setkat se s opravdu tmavou vinylovou podlahou je v interiérech poměrně vzácnost. Přitom není čeho se bát. Tmavší odstín vinylové krytiny je zajímavý a interiér může vypadat úplně jinak, než by vypadal se světlým vinylem.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.