Rodina

Kde koupit vtipný dárek pro maminku? Poradíme vám!

Tipů na dárky pro maminku jste možná zahlédli už několik, ale žádný vám nepřipadá vtipný? Chcete maminku rozesmát a darovat ji dárek přesně podle jejího gusta? Máme pro vás tip, který se vám zaručeně zalíbí!

Usínáček myHummy pro klidný spánek miminek

Některá miminka už od narození spí dobře, jiná se však často budí a jsou v noci neklidná. Patří mezi ně i vaše miminko? Nezoufejte, poradíme vám, jak na tento problém, se kterým se potýká řada rodičů, vyzrát.

Odpadkové koše lze jednoduše skrýt

Plánujete krásnou moderní kuchyň, ale vaše představy narušují odpadkové koše? Není se co divit, protože pro většinu lidí už je naprosto nezbytné doma odpady třídit, takže těch košů potřebují hned několik.

Jarní práce na zahradě? Ano, ale jen ve správném pracovním oděvu

Jaro je v plném proudu. Hola hola, jarní zahrada vás volá a ptá se, jestli jste připraveni se vrhnout na nezbytné jarní práce. Abyste mohli vaší zahradě odpovědět, že už běžíte, jen co se obléknete, měli byste mít po ruce pracovní oděvy vhodné na zahradu. V našem článku vám připomeneme, jaké pracovní oděvy a obuv by se vám mohly hodit…

Jaké jsou výhody myček nádobí Miele? Budete překvapeni!

Věděli jste, že první motorem poháněná myčka nádobí byla představena v Americe v roce 1886 a byla vynalezena Josephine Cochranovou? Od té doby usnadňuje práci lidem napříč celým světem.

Tipy na pohádky pro děti na internetu

Pohádky milují děti, ale přiznejme se dobrovolně, i my dospělí. Když je pohádka povedená a dobře zvládnutá, nezůstaneme pouze u jednoho shlédnutí. Přinášíme vám seznam pohádek, kde to jistě platí! Na konci článku naleznete i odkazy, kde si pohádku stáhnout online. Pohádky od DisneyMezi nejhezčí pohádky od Disney rozhodně patří např. Madagaskar, Shrek, Doba ledová, Hledá se Nemo, Kráska a…

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.