Volný čas

Vykouzlete vánoční atmosféru snadno a rychle. Poradíme vám, jak na to

Občas je těžké mít na vánoční svátky vše perfektně připravené, mít napečeno několik druhů cukroví, nazdobený interiér a dokonale naklizeno. Pokud se už teď stresujete s tím, že vás čeká předvánoční úklid a vánoční pečení, máme pro vás několik tipů, jak se ze všeho nezbláznit, a přesto mít na Vánoce všechno tak, jak by mělo být.

Second-hand nikdy nevyjde z módy

Důvodem pro nakupování v second-handu nemusí být jen snaha ušetřit, i když je to důležité. Hodně milovníku originálního oblečení baví objevovat v sekáčích malé poklady, třeba značkové džíny, nebo krásné triko za pakatel. Nebo jen nacházet kousky, které nemá půlka města. Proto obchody s použitým textilem nikdy nevyjdou z módy.

Znáte bílý, růžový a hnědý šum? Jsou ideální pro klidný spánek

Situace, kdy se na posteli převalujete a nemůžete usnout, jistě znáte. Problém s usínáním mohou mít nejen dospělí, ale i děti, a dokonce i ta nejmenší miminka. S usínáním přitom může pomoci obyčejný šum.

Medové a voskové dárky

Určitě občas nevíte, jaký dárek vybrat pro někoho z rodiny či z přátel. Nebo potřebujete drobnosti pro kolegy v práci, třeba když odcházíte jinam. Proč v takové chvíli nesáhnout po dárku přímo medovém?

Tisk a vazbu diplomových prací nechte na profesionálech

Diplomová práce je jedna z posledních překážek k vysněnému titulu. Student v závěrečné práci prokáže, že rozumí svému oboru a že si umí vše správně naplánovat. Důležité je nechat si několik dní rezervu na kvalitní tisk a vazbu diplomové práce. Pouze s formálně správně zpracovanou diplomovou prací vás pustí k obhajobě.

Co si zabalit do kufru? Mobil, notebook nebo tablet?

Možná i vy řešíte to co většina žen. Co si koupit, když jedete na cesty a budete chtít pracovat, užít si zábavu, nebo jednoduše a rychle zabavit děti. Zároveň byste raději šáhla po něčem skladnějším lehčím a levnějším, než je notebook?

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.