Partneři

Portály a magazíny pro ženy

Internetový magazín, se kterým život moderní ženy nabírá úplně jiných rozměrů. Životmoderníženy.cz ví, že si každá žena zaslouží čas pro sebe, a přináší tak spoustu užitečných, zábavných a inspirativních článků o kráse, bydlení, zdraví, rodině i o tom, co se právě probírá ve společnosti.

Připravujeme články na témata, které ženy opravdu zajímají. Buďte v centru dění, sledujte trendy, nenechte si uniknout novinky ze společnosti, krásy, módy, z lifestylových a volnočasových témat na infoproženy.cz

Magazín superkočka.cz vám poradí, jak se stát královnou večírku, jak pečovat o svou krásu, zdraví, jak být stylové oblečená, jak se neztratit v davu, jak být jednoduše super kočkou! Pro všechny ženy, které rádi experimentují, objevují nové věci a chtějí být superkočky.

Magazín pro ženy clubžena.cz je prostor, kde může každá žena uniknout a odpočívat u článků na témata z oblasti bydlení, módního a kosmetického průmyslu, u volnočasových a cestovatelských témat, témat, které se týkají rodiny i zdravého životního stylu. Přidejte se ke čtenářkám našeho clubžena.cz a využijte všech výhod i vy!

 

Magazíny pro muže

Stylový společenský magazín pro muže bon-ton.cz vás provede společností, trendy ze světa módy, kulturou a kulturními akcemi, moderním stolováním a gastronomií, ale i tématy bydlení. Nezávislý společenský magazín bon-ton.cz je průvodcem pro všechny muže, kteří chtějí mít styl, přehled a být in za každé situace.

Víte, kde si každý muž přijde na své? V internetovém magazínu pro muže chlapark.cz najdete témata, která baví a zajímají opravdové chlapy. Prozkoumejte novinky a zajímavosti ze světa techniky. Prozradíme vám, jak zkrotit módu i jaké nevyřešené záhady trápí vědce po celém světě. Doporučíme vám skvělou kuchyni i adrenalinové zážitky, ze kterých se vám zatočí hlava. Bavte se v chlapark.cz.

 

Magazíny o nákupech, úsporách a financích

Mobilstory.cz je internetový časopis o mobilních technologiích, tabletech, telefonech, aplikacích, příslušenství a spoustě dalšího. Doporučení, hodnocení, recenze, tipy i návody, které se hodí každému, kdo používá mobilní technologie a chce mít přehled.

Víte, že nakupovat je jednoduché a dá se nakupovat chytře? Přinášíme vám články a témata, které vám prozradí, JAKnakupovat.cz chytře. Rady a tipy na bydlení, recepty, móda, cestování, zábava i zdravý životní styl.

Recenzujeme, recenzujte a zkoumejte, které výrobky, filmy, knihy či elektronika jsou nejlepší, s námi! Uživatelská hodnocení, tipy a rady, které byste měli vědět, než nakoupíte, najdete v internetovém magazínu recenzujeme.eu.

Rozhodli se se opravdu ušetřit? Najít rezervy ve svém rozpočtu a přitom se neomezovat? Poradíme vám, jak chytře nakoupit i uspořit tak, abyste to vůbec nepoznali. Uspořte na energiích, bydlení, cestování i jídle s praktickými radami a tipy v internetovém magazínu jáušetřím.cz.

 

Inzertní portály

Portál inzerce365.cz vám nabízí po celý rok, 365 dní v roce inzerování zdarma. Navštivte inzertní portál inzerce365.cz a vyměňujte, nakupujte nebo prodávejte, co vás napadne. Hledáš brigádu, práci nebo zánovní kolo? Zkus inzerce365.cz!

Parťáka nebo parťáčku na sport, zábavu, cestování nebo spolubydlení? Žádný problém na internetovém serveru hledejpartaka.cz, objevíš přesně toho, koho hledáš. Přidej se i ty!

 

Portály a magazíny o bydlení

Desítky článků o bydlení, interiérech domů a bytů, o stavbách, o tom, jak uspořit, příbuzná hobby témata i bydlení jako životní styl najdete v magazínu o bydlení podle evropského stylu eubydlení.eu

Magazín o bydlení Bydleti.cz je průvodce světa bydlení pro všechny, kteří mají bydlení jako hobby, pro profesionály, ale i pro ty, kteří právě staví nebo rekonstruují byt či dům. Spousty článků, hodnocení, recenzí a užitečných tipů najdete na Bydleti.cz.

Stovky článků na téma bydlení a další příbuzná témata najdete na portále o bydlení s dlouhou tradicí JakBydlet.cz. Již od roku 2003 vám přinášíme novinky ze světa bydlení, stavebnictví, interiérových doplňků, zahrádkářství, které se budou hodit všem, kteří staví či rekonstruují svůj domov.

 

Lifestylové portály a magazíny

Poznejte pravdu.cz! On-line magazín, který píše jen pravdu o skutečných zážitcích, kulturním dění kolem vás, cestování, o záhadách, hobby tématech a spoustě dalšího. Lifestylová témata, která vás baví, najdete na nezávislém internetovém magazínu pravdu.cz.

Magazín plný inspirativních článků, praktických tipů a rad, ze kterých můžete čerpat, je inspirit.cz. Rubriky zdraví, životní styl, krása, móda, rodina, volný čas a bydlení vám přináší nevyčerpatelnou inspiraci nápadů, jak si vytvořit vlastní životní styl.

Babičkovské rady a tipy do života i do kuchyně, pěstování a používání domácích bylinek, výpěstky ze zahrádky, lidové recepty na léčení různých chorob, tradiční i exotické ovoce a zeleninu vám přináší magazín o zdravém životním stylu zdravíazelenina.cz

inMagazín.cz je vašim oblíbeným průvodcem světa životního stylu, bydlení, módy a společnosti již od roku 2006. Buďte s námi in i vy! Sledujte, co se právě chystá a co vám nesmí uniknout a další stovky článků, se kterými je volný čas zábava!

Se zdravou stravou, zdravým životním stylem, léčením chorob přírodní cestou i zdravým bydlením vám poradí magazín lékárna-nazeleno.cz. Pokud hledáte rady, jak žít zdravě, inspirujte se v lékárna-nazeleno.cz.

Osvěžující lifestylová témata, se kterými rádi strávite svůj volný čas, připravuje internetový magazín jamala.cz. Jamala.cz přináší inspiraci v rubrikách životní styl, bydlení, cestování a zábava. Dopřejte si slušnou zábavu v každé volné chvíli magazínem, který vám rozumí.

Zstyl.cz je internetový magazín pro moderní ženy a muže, které hledají na zajímavosti, zdravý životní styl a zábavu. Zkuste nové chutné recepty, vyrazte na kulturní akci a do společnosti, poraďte se s bydlením i módou.

Kliku v životě mají všichni, kteří mají smysl pro humor a berou svět s nadhledem. Magazín klika1.cz je tu pro všechny tyto lidi, kteří se rádi baví a humor je jejich životním stylem.

 

Magazíny o cestování

Podílejte se s námi na jedinečném projektu česká-zoo.cz, kde najdete všechny zoologické zahrady, zookoutky, lesní zookoutky, akvária, safari a další místa, kde můžete potkat spoustu místních i exostických zvířat. Přidejte hodnocení, komentář nebo tipy ze svého oblíbeného místa a podělte se s ostatními návštěvníky.

Objevte místo, které je nabité zážitky, festivalovými tipy, cestováním i tipy na místa, kde se skvěle najíst! Magazín neverland.cz vás vezme do Země Nezemě za všemi skvělými zážitky do míst, kde se mění fantazie v realitu.

Cestujte po celém světě s magazínem s dlouholetou tradicí. Cestovníserver.cz s vámi již od roku 2006 cestuje po krásách naší země i do exotických míst po celé planetě. Zájímavé články o cestování z různých koutů světa, tipy a rady od cestovatelů profesionálů i recenze míst na výlet i delší dovolenou.

Skutečnou oázu relaxace a odpočinku na internetu najdete v magazínu rájrelaxu.cz. Načerpejte sílu díky našim tipům na dovolenou, výlet či aktivity nebo u zajímavých článků o bydlení či zábavě, u kterých se odreagujete. 

 

Další partnerské servery

Novinydnes.sk přinášejí novinky a zprávy z domova i ze světa. RSS agregátor za vás prozkoumává celý internet a vybírá zajímavá témata z nejčtenějších článků na oblíbeném blogu, magazínech, časopisech i portálech, které vás nejvíce baví. S novinydnes.sk máte vše stále na jednom místě.

Zpravodajství z domova i ze světa, co se děje na internetu i kolem nás najdete na novinkovník.cz. Sledujte oblíbené magazíny, časopisy, blogy a další portály na jednom místě. Nejčtenější články za vás vybírá novinkovník.cz.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.