Jarní kolekce luxusního povlečení Bauer 2022 na vás dýchne středomořskou atmosférou

Připadat si jako na dovolené v hotelu v některé ze středomořských destinací můžete díky nové jarní kolekci luxusního bavlněného povlečení značky Bauer. Decentní barvy a příjemné materiály rozehrají ve vaší ložnici dokonalou symfonii.

Nová kolekce Bauer jaro 2022

Povlečení německé značky Bauer patří mezi to nejlepší, co můžete ve své ložnici mít. Nabídka luxusního bavlněného ložního povlečení je každý rok obohacena o nové vzory a barvy. Letošní jarní kolekce 2022, kterou najdete v nabídce české společnosti Stella Ateliers, doslova dýchá středomořskou atmosférou. Stačí, když se na chvíli natáhnete do příjemné náruče měkkého bavlněného povlečení a necháte se unášet myšlenkami tam, kde to voní mořským vzduchem, kde pofukuje lehký vánek a kde v pozadí slyšíte chechtání racků a zvuk mořského příboje.

Luxusní Mako brokát damašek a Mako satén

Jako materiál se v kolekci uplatňuje velmi luxusní Mako brokát damašek a Mako satén. Damaškové povlečení je typické pro vzory vetkané přímo do látky, a protože se při tkaní využívá i třpytivého brokátu, je povlečení opravdu přepychové. Podobně je na tom i saténové povlečení, které je na omak výjimečně hebké a má krásně lesklý povrch. Protože je povlečení Bauer vyrobeno z vysokojakostní Mako bavlny, nemusíte se bát, že by vás studilo, že by klouzalo nebo žmolkovatělo, jako se tomu stává u méně kvalitních variant saténového povlečení.

Vydejte se do Středomoří s povlečením z jarní kolekce

Jarní kolekce Bauer 2022 vám nabídne hned několik vzorů povlečení. Celá kolekce se nese v duchu jemných a pastelových odstínů, které vnesou do ložnice příjemný klid a pohodu. Také vzory jsou velmi umírněné. Celou kolekci si můžete prohlédnout na stránkách výrobce zde.

jarni kolekece luxusni povleceni 1

U povlečení HARMONY se uplatňuje vzdušný vzor travin na světlém podkladu. Květované povlečení GRACIE vás potěší jemným vetkaným vzorem květin, který kontrastuje s podkladem. Vybrat si můžete hned z několika barevných variant povlečení. Zajímavě a něžně působí povlečení CHERRY, na kterém je použit motiv rozkvetlých třešní a malých ptáčků. Pokud hledáte jednodušší a jednobarevné povlečení, vyzkoušejte ložní povlečení SILENCE s jemným vzorem připomínajícím rozvlněnou mořskou hladinu. Také povlečení HEAVEN s motivem létajících ptáků ve vás vyvolá pocit, jako byste leželi na pláži pod širým nebem. Toužíte-li po zemitějších odstínech, pak je poslední novinka v kolekci Bauer jaro 2022 stvořena právě pro vás. Bavlněné povlečení AREZZO je vyvedeno ve velmi jednoduchém vzoru a vybrat si můžete jak z tmavšího hnědého a khaki odstínu, tak dvou světlých odstínů.

Bauer má pro vás ještě něco navíc

Víte, že značka Bauer nenabízí pouze luxusní bavlněné povlečení? V nové kolekci jaro 2022 najdete i krásné dámské župany a hřejivé plédy. Svou ložnici i sebe tak můžete kompletně zahalit do příjemných materiálů a vzorů, díky kterým si budete moci každé ráno připadat, jako byste se probudili na břehu Středozemního moře.

Náš tip: V jednoduchosti je krása – pár tipů na luxusní jednobarevné povlečení

Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.