Vilapark Klamovka: Moderní bydlení s přírodou nadosah

Vilapark Klamovka nabízí unikátní možnost, jak propojit moderní městský život s klidem přírody. Tento rezidenční projekt je jednoduše fascinující – nemusíte dělat kompromisy. Namísto toho si užijte perfektní místo pro život.

Moderní bydlení v srdci města

Díky tomuto projektu už si nemusíte vybírat, zda si budete užívat výhody velkoměsta, nebo budete čerpat klidnou atmosféru přírody. Vilapark Klamova totiž nabízí to nejlepší z obou světů – moderní městský život nadosah přírodě. Nachází se v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze a svým obyvatelům nabízí okouzlující výhled. Kromě toho je zde kompletní infrastruktura a široké možnosti volnočasových aktivit. Otevírá se tak spousta možností, jde o ideální bydlení pro páry i rodiny s dětmi.

Výhody skvělé lokality

Velkou výhodou je samotná lokalita, která umožňuje využívat veškeré výhody města bez ztráty kontaktu s přírodou. V docházkové vzdálenosti se nachází nákupní centrum, ale kousek to je i do historického centra Prahy. Jen pár kroků od domova si můžete vychutnat klid přírody v přilehlém parku. Ať už si chcete odpočinout po náročném dni, či si třeba užít sportovní aktivity.

moderni bydleni s prirodou na dosah

Rozmanité bydlení

Pozemek je rozvržen na dvě části. Na severní straně se nachází čtyři domy s působivým výhledem na město, nabízí soukromí a komfort. Druhou část pak tvoří další čtyři domy – na jižní straně pozemku. Ty jsou obklopené zelení a nabízí útulný prostor zejména pro rodiny s dětmi. Ovšem zamiluje si je každý, kdo chce žít v blízkosti přírody, ovšem stále ve městě. Prohlédněte si nové byty na Smíchově a vyberte si ten pravý, který se stane vaším domovem.

Projekt Vilapark Klamovka spojuje nejlepší stránky života ve městě i v přírodě. Jde o ideální místo pro každého, kdo v bydlení nechce dělat kompromisy.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.