Elektrokola Eljet překvapí svým výkonem i sympatickou cenou

V České republice je cyklistika oblíbeným koníčkem nejenom mladých lidí. Aby se na cyklistický výlet mohli vydat i senioři, velmi často si pořizují elektrokola Eljet. Výlety si tak užívají s menší fyzickou zátěží.

S elektrokolem zvládnete ujet až 60 kilometrů na jedno nabití

Elektrokola jsou na českém trhu již poměrně dlouho. Za tu dobu si stihly získat nejednoho fanouška. Aby také ne, když přinášejí řadu výhod. Při nabíjení kola není spotřebováno příliš energie. Za pár korun se ale vaše dojezdová vzdálenost může až dvojnásobně zvýšit.

Podle toho, jaké z elektrických kol Eljet si vyberete, vybíráte také dojezdovou vzdálenost. Ta může být až 60 kilometrů. Přidáte-li k tomu i vlastní fyzickou sílu, pak na kole můžete dojet skutečně daleko.

Záleží pouze na vás, v jaké chvíli budete elektrické kolo aktivně využívat, a kdy se rozhodnete pouze pro vlastní šlapání. Po rovince si můžete užít fyzickou aktivitu, při jízdě do kopce ale klidně můžete svému tělu ulevit a vsadit na elektrický pohon. Náročnost terénu si určuje cyklista sám. A to podle vlastního nastavení.

Eljet nabízí cenově dostupná, stále ale kvalitní elektrokola

Variantou při výběru elektrického kola je značka Eljet. Ta je proslulá svými koloběžkami. Nyní se ale pustila také do výroby elektrických kol. A to hned ve dvou variantách. Již dávno neplatí, že by se cena elektrokol musela pohybovat v částkách několika desítek tisíc korun. Levnější, a o něco méně výkonnější verzi elektrokola Eljet, můžete získat již za cenu nepřesahující 14 000 Kč.

Eljet E3 šetří vaši peněženku

Kolo je vybaveno motorem 250 W a baterií s kapacitou 7,5 Ah, která umožňuje při plném nabití ujet až 25 kilometrů. 12palcová kola pak umožňují jízdu nejenom po silnici, ale také v náročnějším terénu. Elektrokolo Eljet E3 je vyrobeno v sympatické černé barvě a váží pouhých 14,5 kilogramů. Hodí se jak do náročného, tak také silničního terénu.

elektrokola eljet

Eljet X-Rider zvládne ujet až 60 kilometrů

Dražší variantou pro náročnější fanoušky cyklistiky je kolo na elektřinu Eljet X-Rider. I tato novinka ve světě elektrických kol byla vyrobena v černé barvě. Na první pohled zaujme robustní konstrukcí a také velkými nafukovacími koly velikosti 20 palců. Kvalita tohoto kola jde ruku v ruce s jeho cenou, která přesahuje třicet tisíc korun.

Kolo má pohodlné sedátko, které vás, díky vysokokapacitní baterii s obsahem 15Ah, zvládne pohodlně vést až 60 kilometrů. A to jak na silnici, tak také na nerovném terénu. Náročnější terén zvládnete ujet na dvacetipalcových kolech. Ta dokážou zpříjemnit i velmi náročnou cestu.

Pokud uvažujete o pořízení nového elektrického kola, značka Eljet vás jistě zaujme nejenom svým netradičním vzhledem, ale také přehazovačkami oblíbené cyklistické značky Shimano. Kola této značky najdete na stránkách – Motoe.cz

Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.