PUMA PUMA

Kolekce oblečení PUMA Pretty Pink je drzá a nespoutaná

Globální sportovní značka PUMA vydává zcela novou dámskou kolekci Pretty Pink plnou růžové barvy. Lesklé barvy, výrazné vzory a duhové detaily jsou hlavními složkami nové drzé kolekce PUMA.

 

Tenisky

Pretty Pink obsahuje hned několik nejoblíbenějších siluet tenisek PUMA: Cali Wedge, Deva, RS-X3, Rise a Future Rider. Všechny modely v této kolekci jsou doplněny odvážnými vzory, jasnými barvami a lesklými detaily.

- Cali Wedge jsou nejnovější verzí nejoblíbenější PUMA siluety CALI, která nyní získala nový styl díky vysoké klínové podrážce
- Deva, robustní podrážka a hravé barvy ztělesňují punkový přístup a streetwear styl Tokia.

- RS je nyní povýšen na další úroveň pomocí směsi použitých barev a materiálů v botě RS-X3. Dále kolekce nabízí také nový design boty Rise, která vychází z běžecké technologie, je inspirována jemnými liniemi a má pohodlnou konstrukci.

- Future Rider, vychází z běžecké boty z 80. let a stala se jednou z nejpohodlnějších PUMA bot vůbec.

Nejen olečení, ale i doplňky

Novinka PUMA Pretty Pink dále nabízí širokou škálu oblečení v jasné růžové barvě s bílými detaily.

Kolekce dále zahrnuje i celou řadu mikin, kalhot a doplňků, jako jsou unisex čepice, batoh nebo oblíbená kabelka shopper.

Vybrané produkty z kolekce Pretty Pink budou v prodeji během srpna až září.

Označeno v

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.