Není second hand jako second hand

Obchody s oblečením z druhé ruky se u nás objevily už před více než třiceti lety. Doby, kdy byly second handy na každém rohu, jsou už sice pryč, ale i dnes existují kvalitní obchody s tímto sortimentem.

Na rozdíl od jednotlivých obchodů mají sítě secondhandových a outletových prodejen tu výhodu, že jejich provozovatelé mohou nakupovat oděvní zboží ve velkém a ze zahraničí. A právě takový řetězec second handů provozuje společnost Bellitex s.r.o.

Bellitex se již více než deset let specializuje na maloobchodní prodej kvalitního tříděného oblečení a módních doplňků z druhé ruky, ale také obuvi, hraček a bytového textilu. Ve svém oboru patří k největším firmám v České republice. Svou síť kamenných prodejen neustále rozšiřuje, v současnosti už jich provozuje necelých čtyřicet. Doplňuje je o populární „hrabárny“ se sortimentem v ceně už od 10 korun za kus. V regionech, kde Bellitex nemá ani kamennou prodejnu, ani hrabárnu, pořádá firma jednodenní prodejní akce s širokou nabídkou zboží.

Díky zkušenostem a kontaktům vedení společnosti se v nabídce objevují nejen skutečně secondhandové kusy oděvů, ale také značkové outletové zboží. Můžete si vybrat jak originální nové oblečení s visačkami, tak i nové bez visaček. Rovněž secondhandová nabídka je ve velmi dobré kvalitě. Nabídka v kamenných prodejnách i hrabárnách se pravidelně doplňuje a obměňuje.

Ani v oblasti second handů se ale pokrok nezastavil, proto se i tento sortiment začal prodávat online. Také Bellitex se proto rozhodl otevřít vlastní e-shop. Z domova si tak můžete pohodlně vybrat dámské, pánské i dětské oblečení a také obuv a doplňky. Výběr usnadňují filtry, takže si můžete zvolit podle velikosti od malých konfekčních velikostí přes běžné až po XXL, podle značek, materiálu, z něhož je oblečení vyrobeno, dále podle ceny a také podle stavu. Bellitex není obyčejný second hand, najdete tam i nečekané poklady.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.