Stejná podlaha v celém interiéru? Vyzkoušejte vinylové podlahy Fatra

Interiér s krásně sjednocenou podlahou působí příjemně, elegantně a moderně. Vyzkoušejte plovoucí vinylové podlahy Fatra, které jsou ideální pro pokládku v celé domácnosti.

 Pokud toužíte po jednotných podlahách v chodbě, obýváku, ložnicích, v kuchyni i v koupelně, zaměřte se na nabídku českých vinylových podlah Fatra, které nabízejí řadu vlastností, díky kterým se staly oblíbenou variantou podlahové krytiny v řadě interiérů. Podlahy Fatra najdete u prodejce vinylových podlah, společnosti Plancher, a to jak v e-shopu, tak po domluvě i ve vzorkovně v Praze. Více na stránkách společnosti ZDE.

Co vám podlahy Fatra mohou nabídnout?

Vinylové podlahy se stávají vysoce žádanou podlahovinou. Je to zejména díky jejich mimořádné odolnosti a dlouhé životnosti.

Výjimkou nejsou ani vinylové podlahy Fatra. Co dalšího od nich můžete očekávat?

   ● různé typy pokládky – plovoucí nebo lepené podlahy
   ● vysokou kvalitu díky odolné konstrukci
   ● povrch odolný vůči poškození
   ● odolnost vůči bakteriím
   ● velmi dobrou zvukovou izolaci
   ● detailně propracovanou strukturu povrchu
   ● rozmanitou nabídku dekorů a barevných provedení
   ● snadnou údržbu

Podlahy Fatra 3x jinak a přesto stejně

Abyste mohli v celém interiéru držet jednotný dekor podlahy i při různých nárocích na pokládku, připravila značka Fatra nabídku vinylových podlah tak, všechny typy podlah obsahovaly stejné dekory.

Podlahy RS-click

- představují plovoucí podlahy určené ke snadné pokládce pomocí zámkového systému na místa, kde se nevyskytuje vlhkost. Celá nabídka dekorů vinylových podlah Fatra RS-click zde.

stejna podlaha v celem interieru 1

Podlahy WELL-click

- jsou rovněž podlahy plovoucí, ale díky celovinylovému složení je možné použít je i tam, kde se může vyskytnout vlhkost (typicky kuchyně, koupelny). Celá nabídka dekorů vinylových podlah Fatra WELL-click zde.

stejna podlaha v celem interieru 2

Podlahy Thermofix

- jsou podlahy lepené. Konkrétně jde o lepené vinylové dílce, které jsou po pokládce 100% voděodolné. Celá nabídka dekorů vinylových podlah Fatra Thermofix zde.

stejna podlaha v celem interieru 3

Jak už bylo řečeno, všechny tyto tři typy podlah jsou nabízeny ve stejných dekorech. Díky tomu můžete udržet jednotný vzhled podlah opravdu všude. Jediné, na co si musíte dát pozor, je rozdílná konstrukční výška podlah. Fatra RS-click je silná 9,5 mm, Well-click 5,5 mm a Thermofix 2 nebo 2,5 mm.

Sjednoťte si podlahy v interiéru s podlahami Fatra a uvidíte, jak se celý prostor stane dokonale ladícím celkem. Vsaďte na podlahy, které jsou kvalitní za všech okolností.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.