Lepené vinylové podlahy Conceptline se hodí do bytu i komerčních prostor

Hledáte podlahu, která bude odolná, vhodná do celého interiéru, bude možné ji položit na podlahové vytápění a ještě bude velice příjemná na došlap? Pak zvolte lepenou vinylovou podlahu Conceptline.

Vysoká odolnost

Lepená vinylová podlaha Conceptline je vysoce odolná. Spadá do třídy zatížení 23/31, což znamená, že tato lepená vinylová podlaha snese vysokou zátěž. Bude se tak hodit jako podlaha do celého bytu, hlavně pak do vstupních hal a obývacích pokojů. V komerčních prostorách je lepený vinyl vhodný do menších kanceláří, mohou po něm jezdit bez problému i kolečkové židle.

Vysokou odolnost lepených podlah Conceptline oceníte nejen v dětském pokoji. Hravě zvládne nápor kol dřevěných autíček a padajícího dětského nádobí při tréninku na MasterChef Junior. Bez větších problémů jdou z podlahy smýt pastelky, voskovky i temperové barvy. A zároveň se podlaha velmi dobře a snadno udržuje.

Nepropustí vodu

Ať se snažíme sebevíc, někdy se prostě voda na podlahu dostane. Ať je to přelitá květina nebo moc plná sklenice, kterou si chceme donést ke stolu. Lepené vinylové podlahy Conceptline tohle ale nerozhodí. Jsou totiž voděodolné. Díky tomu se hodí i do kuchyní a koupelen, kde je možnost polití podlahy vysoká. Vám ušetří nervy, protože i když nestihnete vodu rychle setřít, podlaha ji nepropustí a nedojde tak k žádné škodě.

lepene vinylove podlahy 1

Ideální k podlahovému vytápění

Řešíte podlahové vytápění a hledáte vhodnou podlahu? Pak jste ji právě našli. Protože lepená vinylová podlaha se skvěle k podlahovému vytápění hodí. Díky tomu, že je lepená podlaha Conceptline tenká (2 mm), má velmi dobrou tepelnou propustnost a k podlahovému vytápění je tedy ideální volbou.

Hodí se i pro alergiky

Podlaha Conceptline je vyráběna s důrazem na ekologii. Tyto podlahy jsou 100% recyklovatelné a splnily podmínky pro udělení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD (IACG). Pří výrobě lepených podlah Conceptline byla použita změkčovadla jen na přírodní bázi a tak jsou velmi vhodné pro alergiky.

Tyto lepené podlahy jsou antistatické a protiskluzné, velmi příjemné na došlap a vyrábí se v mnoha dekorech. Například u prodejce Plancher si vyberete vinylovou lepenou podlahu Conceptline v dekoru dřeva, kamene, dlažby nebo betonu a díky tomu se bude hodit do celého vašeho interiéru. Skvěle by vašemu interiéru mohla slušet tmavá vinylová podlaha.

Náš tip: Stejná podlaha v celém interiéru? Vyzkoušejte české vinylové podlahy Fatra

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.