Gelové nehty trendy 2017

Gelové nehty jsou oblíbené, ale víte, jak na ně? Nejsou jen otázkou vkusu, ale měla byste o nich vědět třeba i to, že se vytvrzují pod UV nebo LED lampou. Není nad to si je pořídit v kvalitním salónu a raději si připlatit nějakou tu korunu navíc. Proč? Mimo překrásného designu je potřeba zvážit i to, že se gel z nehtů potom odstraňuje, což musí být provedeno, co možná nejšetrněji. Jedině tak se nepoškodí nehtové lůžko. Gelové nehty vydrží v průměru od dvou do třech týdnů a jsou vhodné na různé párty, oslavy, večírky, plesy, atp. Nicméně už jste jistě zvědavé, jaké trendy k vám pro letošek připlouvají. Pojďme si je představit!

Pofrčí neutrální odstíny, ale i zlatá se stříbrnou a pastelovými tóny

Méně odvážným se nabízí kombinace čirých bezbarvých laků v kombinaci s jinou barvou, která nehty oživí, např. zlatá, stříbrná, růžová. Jaro můžete přivolat pastelovými a duhovými barvičkami. Nemusí být po celé délce nehtu, ale postačí jemné neonové proužky na špičce nehtů i na šikmo, obloučky v oblasti nehtové lunuly atp. Zakomponován je v nich převážně minimalismus. Úkolem Nehtů je působit svěže, vzdušně a spíše nenápadně. Toho docílíte, když zvolíte jako motiv pouhou jednu tečku na každém nehtu, drobné geometrické tvary, ale i ztvárnění zajímavé myšlenky - např. západ slunce (broskvový půlkruh s černou linkou na bílém pozadí). Akvarelové špičky nehtů, které vypadají jako byste namočila nehty do petroleje jsou taktéž v kurzu!

Kombinace barev tedy přináší úspěch

Stále jsme se vám netrefili do vkusu? Bílý odstín s béžovým nude odstínem si zřejmě zamiluje každá žena. Jsou to dvě barvy, které vytváří dokonalý soulad. Dalším tipem je mint barva se stříbrnou, vypadá mladistvě. Podobný účel splní i šedá s levandulovou. Rovněž tyrkysová barva s bílou, zjemněná zlatými vlnkami je luxusní. A kdo se přece jen bojí, může si nechat poradit u kosmetičky. Jsou to opět dva odstíny, ale tentokrát ladí s barvou vaší pokožky.  

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.