Second-hand nikdy nevyjde z módy

Důvodem pro nakupování v second-handu nemusí být jen snaha ušetřit, i když je to důležité. Hodně milovníku originálního oblečení baví objevovat v sekáčích malé poklady, třeba značkové džíny, nebo krásné triko za pakatel. Nebo jen nacházet kousky, které nemá půlka města. Proto obchody s použitým textilem nikdy nevyjdou z módy.

Navíc se spousta lidí snaží stále více starat o to, jak moc jejich život a nákupní preference ovlivňují životní prostředí. I v tomto ohledu second-hand moderní řetězce s textilním sortimentem spolehlivě porazí. Výrobky mají sloužit, dokud mohou, ne končit na skládce a bez užitku. Jejich výroba spotřebovala nejen látku a nitě, ale také energii a hodně vody a něčí práci, obvykle ruční. Pak se oblečení muselo zabalit a dopravit, často přes půl světa.

Pokud chcete vycházet potřebě chovat se ekonomicky a zároveň ekologicky vstříc, nabídněte jim kvalitní oděvy ve vlastní prodejně se second-hand texitlem. Budete ale potřebovat spolehlivého dodavatele kvalitního oblečení z druhé ruky, aby váš second hand mohl prosperovat. A právě takovým dodavatelem je second-hand velkoobchod Opatex.

Firma Opatex disponuje sklady s plochou 15 tisíc m2 v Opatově u Svitav, kde 150 proškolených pracovníků firmy roztřídí denně tuny textilního zboží podle kvality, obnošenosti, nebo druhu oblečení do čtyř jakostních kategorií, z nichž do českých obchodů směřuje jen ta nejvyšší. Objednat si ho lze na webu podle on-line katalogu a ceníku. V nabídce je oblečení pro děti i dospělé, bytový textil, módní doplňky a hračky.

Další kategorii tvoří textil pro další zpracování (bavlna, svetry, peří, duté vlákno), protože bylo nějak poničeno a nelze ho tak prodávat ve zmíněných prodejnách. Nejméně kvalitní textil se redistribuuje mimo země EU. Výhodou firmy Opatex je, že vychází zákazníkům maximálně vstříc a klade důraz na kvalitu, každé odeslané objednávky.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.