Vykouzlete vánoční atmosféru snadno a rychle. Poradíme vám, jak na to

Občas je těžké mít na vánoční svátky vše perfektně připravené, mít napečeno několik druhů cukroví, nazdobený interiér a dokonale naklizeno. Pokud se už teď stresujete s tím, že vás čeká předvánoční úklid a vánoční pečení, máme pro vás několik tipů, jak se ze všeho nezbláznit, a přesto mít na Vánoce všechno tak, jak by mělo být.

Připravte si vše na vánoční pečení a úklid včas

Základem všeho je vždy dobrá příprava. Nepodceňte tuhle část a zaručeně budete pak více v klidu. I když do Štědrého dne zbývá ještě dostatek času, už nyní si můžete připravit vánoční formičky a vykrajovátka, formu na vánočku, pánve a remosky na vánoční pečení a smažení a nachystat si drobné ozdoby, se kterými zkrášlíte interiér. Pokud zjistíte, že vám něco důležitého chybí, máte ještě dostatek času si vše potřebné koupit v Domácích potřebách Franta, kde jsou na předvánoční shon připraveni.

Úklidoví pomocníci vám před Vánocemi ušetří čas i nervy

Stále jsme zvyklí, že před adventem probíhá velký vánoční úklid. Ale má smysl stihnout opravdu vše? Úplně postačí, když pěkně vyluxujete a setřete podlahy, utřete prach a poklidíte provozní nepořádek. Skvělými pomocníčky jsou úklidové mopy Leifheit. Dosáhnou všude a praktické návleky po úklidu jednoduše hodíte do pračky. Pokud patříte k těm, co si potrpí na vyleštěná okna, zapomeňte na namáhavé ruční mytí. Vysavač na okna Leifheit Window Cleaner udělá těžkou práci za vás.

vykouzlete vanocni atmosferu 2

Vánoční dobroty vykouzlete s lehkostí a originalitou

Kdo řekl, že na Vánoce musíte mít napečeno 20 druhů cukroví? To už je přežitek. Úplně stačí, když zvolíte pár nejoblíbenějších. Zkusit můžete neobvyklé vánoční formičky a vykrajovátka a hned bude vaše cukroví vypadat originálně.

Samotné vánoční pečení a smažení je kapitola sama o sobě, ale i tady si můžete ulehčit práci. Klasické remosky používaly už naše babičky. Pokud ale sáhnete po moderní variantě, kterou představuje Remoska® Dua, máte vyhráno. Jedná se vlastně o pečící hrnec, na který můžete použít jak skleněné víko, tak pečící víko. Vyhodou Remosky® Dua je využití 3 vrstvého materiálu Trimetal, který krásně rozvede teplo po celém povrchu hrnce. Tahle super remoska se dá využít na pečení i smažení, a to i v troubě.

vykouzlete vanocni atmosferu 4

Vánoční atmosféru dělají maličkosti

Má vaše kamarádka dokonale vyzdobený interiér a vánoční motivy u ní najdete snad i na toaletě? Nevadí. Vy se můžete spokojit s drobnostmi, jako jsou vonné svíčky, pěkný vánoční ubrus a smrkové nebo borovicové větvičky ve váze. Kouzlo Vánoc k vám přivane i andělské zvonění, které bylo kdysi tradiční ozdobou a nyní se opět vrací do módy. Nechte andělské zvonění, ať prozáří váš domov příjemným svitem svíček a jemným cinkáním. Hlavně děti z něj budou nadšené.

vykouzlete vanocni atmosferu 3

Ještě nevíte co darovat pod stromeček? Nechte se inspirovat tipy na vánoční dárky

Každoroční vymýšlení darů vám může pěkně zamotat hlavu. Na závěr jsme si pro vás připravili 6 báječných tipů na dárky pod stromeček, které můžete zabalit svým partnerům, rodičům nebo dětem, co už vylétly z rodičovského hnízda a mají vlastní domácnost.

Tip 1 - Tlakové hrnce Tescoma Ultima

Moderní tlakový hrnec dokáže neuvěřitelně usnadnit a urychlit vaření. Ze zdlouhavého vaření masa se stane jednoduchá záležitost a navíc se nestane, že by se rozvařilo. Díky rychlému nastavení pracovního tlaku IDEALCOOK se každý pokrm povede na jedničku.

vykouzlete vanocni atmosferu 5

Tip 2 - Úklidové sety Leifheit

Úklid podlahy bývá nudný a namáhavý a každá hospodyňka ocení, když tuhle činnost bude mít rychle odbytou a když si při tom nezašpiní ruce. Úklidové mopy Leifheit v setu jsou proto ideální. Ten, kdo nesnáší vytírání, z nich bude pod stromečkem nadšený.

vykouzlete vanocni atmosferu 6

Tip 3 - Andělské zvonění

Překvapte dárkem, který vykouzlí úžasnou atmosféru. Tradiční andělské zvonění je ručně vyráběným českým originálem. Zvonící stromek ve zlaté nebo stříbrné variantě má krásný vzor jehličí, je ozdoben jabloneckou bižuterií a zlatými doplňky.

Tip 4 - Nádobí Tescoma PRESIDENT stone

Nádobí není nikdy dost, zvlášť toho kvalitního. Darujte sadu nádobí s nepřilnavým povrchem a vzhledem přírodního kamene. Nebo vyberte jen jednotlivé kastroly, rendlíky či hrnce. Obdarovaný jistě ocení elegantní vzhled, možnost vařit zdravě a jednoduše i skutečnost, že všechny díly nádobí se dají dokupovat podle potřeby.

vykouzlete vanocni atmosferu 7

Tip 5 - Šunkovar s teploměrem

Velkým hitem je v poslední době příprava domácích potravin. Pokud víte o někom, kdo si rád pochutná na domácích dobrotách a ještě nevlastní šunkovar, pořiďte mu Šunkovar s teploměrem od značek Tescoma nebo Orion.

vykouzlete vanocni atmosferu 8

Tip 6 - Kontaktní gril

Sice je zima za dveřmi, ale proč se omezovat? Milovníci grilování si jistě rádi připraví své oblíbené pochoutky i v zimě. Ideální je na to kontaktní gril Tescoma PRESIDENT nebo Gril Remoska, na kterých se dají připravovat steaky, maso na hamburgery, ryby, grilovaná zelenina, můžete zapékat panini i tousty. Tenhle dárek je prostě ideál.

vykouzlete vanocni atmosferu 9

Další tipy na dárky a vánoční atmosféru naleznete v tomto článku.

Až se budete připravovat na Vánoce, nezapomeňte na to, že ne všechno musí být dokonalé a hlavní je strávit příjemné chvilky s rodinou.

Doporučujeme

Kontakty

  • Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.